Rekomendacje Klientów RM


Polecam serdecznie. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko i w dobrej cenie. Team RM zrobił kawał dobrej roboty.

Wojciech SawickiSerdecznie polecam usługi biura nieruchomości RM, podejście do klienta oraz profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Świeża jakość i nieszablonowe podejście to co wyróżnia Pana Marcina i Pana Rafała. Polecam z całego serca. Kolejna nieruchomość tylko z biurem RM. Pozdrawiam.

Michał KuleszaBiuro RM Nieruchomości jest to super nowoczesne biuro polecam! Miła profesjonalna obsługa Dyrektorów biura Pana Rafała i Pana Marcina, gwarantują oni bezpieczeństwo, doświadczenie, skuteczność, innowacyjność, pozdrawiam.

Grażyna LeśniewskaGorąco polecam. Miła, fachowa obsługa. Transakcja przebiegła szybko i pomyślne. 10/10.

Agnieszka ŁukaszewiczSzybka, profesjonalna, sprawna obsługa klienta. Po podpisaniu umowy notariusz był umówiony na drugi dzień. Super, polecam!!!!!!

Karol BożykPomoc w sprzedaży nieruchomości oraz przy dopełnieniu wszelkich formalności nie do przecenienia. Z takimi profesjonalistami nawet skomplikowane transakcje są przyjemnością.

Dziękuję za wsparcie!

Katarzyna Maciupa


Jestem bardzo zadowolony z pomocy udzielonej mi przez p.Rafała oraz fachowe przeprowadzenie mnie przez proces związany z kupnem mojego wymarzonego mieszkania. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Pana Rafała na drodze do realizacji mojego marzenia. Pan Rafał potrafił cierpliwie, rzeczowo i wyczerpująco odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości, był zaangażowany w sprawę i dostępny w każdym momencie. Pan Rafał jest osobą o dużej kulturze osobistej, przyjazny spokojny, rzeczowy i pomocny. Czułem się bezpiecznie przy p. Rafale, wiedziałem, że wszystko „pójdzie” dobrze i tak było. Bardzo dziękuję za otuchę, wsparcie i profesjonalizm, cierpliwość Pana Rafała i będę polecać znajomym usługi biura. Dziękuję.

Andrzej Dariusz AbramczykWspółpraca z Rafałem to synonim profesjonalizmu! Tak powinna wyglądać obsługa klienta! Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. A Rafał z ogromną cierpliwością odpowiadał na wszelkie potrzeby związane z wynajęciem naszego mieszkania!~Serdecznie polecam!

Paulina SzramkeProfesjonalne podejście do klienta i obsługa na najwyższym poziomie. Pan Rafał przeprowadził nas przez cały proces wynajmu, zawsze był dostępny i służył pomocą. Bardzo polecam!

Łukasz Maśliński


Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem i biurem nieruchomości RM. Pełen profesjonalizm i duże wsparcie od początku do końca procesu zakupu mieszkania. Serdecznie polecam!

Konrad Anielski


Bardzo polecam, cały proces zakupu mieszkania przebiegł w jak najlepszym porządku, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogłem liczyć na pomoc i poradę.

Łukasz Naklicki


Gorąco polecam, bardzo profesjonalne i pomocne podejście do klienta!

Mateusz Grabarczyk


Bardzo polecam, mieszkanie sprzedało się dosłownie w niecały tydzień, obsługa RM Nieruchomości to profesjonalizm w czystej postaci. Ogólnie wszystko było na ogromny plus i na wysokim poziomie, zdjęcia, pełna obsługa, kontakt z klientami, prezentacje. W przyszłości z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego biura i będę polecać każdemu. Serdecznie pozdrawiam.

Ewelina Ernestowicz