O NAS

RAFAŁ LENART

W branży nieruchomości jestem od 2019 roku. Mimo,że swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną zakupiłem w 2012 roku. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałem w Wielkiej Brytanii prowadząc dwie firmy nieruchomościowe i wykonując transakcje na ponad £2,4mln. Współpracowałem z inwestorami oferując kompleksową obsługę inwestora od A do Z. Dzięki czemu wysoka jakość obsługi klienta i zadbanie o każdy szczegół jest dla mnie zawsze priorytetem. Oprócz prowadzenia biura RM Nieruchomości działam mocno na rynku nieruchomości wspólnie z inwestorami. Ponad 50 wykonanych różnych projektów na rynku brytyjskim i polskim. Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie tych lat umożliwiają mi spersonalizowane podejście do potrzeb Klienta starając się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby oraz sytuację ekonomiczną i życiową.

W trakcie współpracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo transakcji oraz komfort Klienta. Całe życie stawiam sobie coraz wyższe cele, które staram się sukcesywnie realizować. Uwielbiam pracę z ludźmi i uważnie ich słucham. Dbam o wysoką jakość usług i zwracam uwagę na każdy szczegół transakcji. W pracy agenta najbardziej cenię sobie poznawanie ludzi, towarzyszenie im w całym procesie zakupu lub sprzedaży oraz realizowanie ich celów oraz marzeń. Moje zajęcie przynosi ogromną satysfakcję.

Prywatnie uwielbiam spędzać wolne chwile rodzinnie wraz z żoną i córką Lenką. Lubię dobre jedzenie, a moją pasją jest wędkarstwo, piłka nożna i oczywiście nieruchomości. Interesuję się rozwojem osobistym i biznes

ANIA LENART