Nasz Zespół

RAFAŁ LENART - Właściciel Biura RM Nieruchomości

W branży nieruchomości jestem od 2019 roku. Mimo,że swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną zakupiłem w 2012 roku. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałem w Wielkiej Brytanii prowadząc dwie firmy nieruchomościowe i wykonując transakcje na ponad £2,4mln. Współpracowałem z inwestorami oferując kompleksową obsługę inwestora od A do Z. Dzięki czemu wysoka jakość obsługi klienta i zadbanie o każdy szczegół jest dla mnie zawsze priorytetem. Oprócz prowadzenia biura RM Nieruchomości działam mocno na rynku nieruchomości wspólnie z inwestorami. Ponad 50 wykonanych różnych projektów na rynku brytyjskim i polskim. Wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie tych lat umożliwiają mi spersonalizowane podejście do potrzeb Klienta starając się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby oraz sytuację ekonomiczną i życiową.

W trakcie współpracy najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo transakcji oraz komfort Klienta. Całe życie stawiam sobie coraz wyższe cele, które staram się sukcesywnie realizować. Uwielbiam pracę z ludźmi i uważnie ich słucham. Dbam o wysoką jakość usług i zwracam uwagę na każdy szczegół transakcji. W pracy agenta najbardziej cenię sobie poznawanie ludzi, towarzyszenie im w całym procesie zakupu lub sprzedaży oraz realizowanie ich celów oraz marzeń. Moje zajęcie przynosi ogromną satysfakcję.

Prywatnie uwielbiam spędzać wolne chwile rodzinnie wraz z żoną i córką Lenką. Lubię dobre jedzenie, a moją pasją jest wędkarstwo, piłka nożna i oczywiście nieruchomości. Interesuję się rozwojem osobistym i biznesem.

ANIA LENART - Projekt Wnętrz

W biurze RM Nieruchomości zajmuję się projektowaniem wnętrz.Jestem pasjonatką, która kocha tworzyć przestrzenie, w których ludzie mogą czuć się komfortowo oraz inspirować się swoim otoczeniem. Priorytetem dla mnie jest satysfakcja klientów, bez względu na to ile chcą zainwestować w nieruchomość. Oferuję rozwiązania i koncepcje dostosowane do budżetu klienta, jednocześnie dbając o jakość używanych materiałów oraz o to, aby to, co stanowi bazę mieszkania, było solidne i trwałe, co przyczyni się do długotrwałego zadowolenia z efektu końcowego.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrza od podstaw, czy też chciałbyś odświeżyć i przekształcić istniejące pomieszczenia, jestem gotowa podjąć wyzwanie. A może potrzebujesz tylko samych wizualizacji 3D, które pomogą Ci zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoje wnętrze przed rozpoczęciem prac. To doskonały sposób, aby zrozumieć proporcje, układ i atmosferę przyszłej przestrzeni. Współpracuję zarówno z inwestorami jak również z klientami prywatnymi. Moim celem jest zapewnienie Ci kompleksowej obsługi i stworzenie wnętrza, które będzie odzwierciedlać Twój styl i osobowość. Jestem gotowa wesprzeć Cię na każdym etapie projektu, abyś mógł cieszyć się piękną i funkcjonalną przestrzenią, która spełni Twoje marzenia.

PIOTR BUKOWIEC - Specjalista Ds. Nieruchomości

W branży nieruchomości odnalazłem możliwość spożytkowania swojej energii którą od zawsze się cechowałem. Nie potrafię zbyt długo przebywać bez zajęcia, każdą chwilę staram się zagospodarować efektywnie. Satysfakcję osiągam poprzez aktywność i nieustanny rozwój który jest powodowany kontaktem z każdym klientem naszego biura oraz współpracą z osobami z którymi kooperuję.

Do zespołu RM NIERUCHOMOŚCI przyciągnęły mnie wysokie standardy oraz dewiza która przyświeca temu przedsięwzięciu. Pomoc klientom przy procesie kupna, sprzedaży czy wynajmu jest największą motywacją która napędza mnie i daje poczucie spełnienia. Każda nieruchomość jest wyjątkowa i tak jest traktowana w naszym biurze, dlatego przybywa zadowolonych osób ze współpracy z nami, a rozwój u boku profesjonalistów jest największą wartością jaką uzyskuję.

Wolny czas poświęcam na wszelką aktywność najlepiej na łonie natury. Wszelkie wycieczki podróże czy spacery są najlepszą formą satysfakcjonującego odpoczynku dla mnie.

KARINA POTAPOVA - Specjalista Ds. Nieruchomości

ROBERT DĄBROWSKI - Specjalista Ds. Nieruchomości