Wirtualny Spacer 3D

KLIENCI PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z BIUREM RM NIERUCHOMOŚCI WIRTUALNY SPACER 3D MAJĄ W CENIE

INNOWACYJNOŚĆ

Dla wszystkich naszych klientów, którzy zdecydują się współpracować z nami oczywiście na "WYŁĄCZNOŚĆI" bo tylko tak działamy, Oferujemy jeszcze lepszą promocję nieruchomości. Do każdej bez wyjątku!! robimy "WIRTUALNY SPACER 3D"

Wiele biur ma tą usługę w swojej ofercie ale za dodatkową opłatą, albo tylko do nieruchomości drogich premium lub po prostu ignoruje ten element marketingu. Wychodząc na przeciw  wprowadzamy spacer do każdej nieruchomości: mieszkanie, dom, lokal , działka. To co w większych miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Kraków , Wrocław Łódź , Poznań w topowych biurach nieruchomości jest standardem zauważyliśmy, że w Elblągu nie jest wykorzystywane lub rzadko.  

W Stanach Zjednoczonych oraz na Zachodzie Europy wirtualne spacery od wielu lat towarzyszą promocji sprzedaży nieruchomości. W Polsce jest to coraz bardziej popularne, w większych miastach jak jest to normalna rzecz i bardzo ważne narzędzie do marketingu nieruchomości.

ZALETY

Wirtualny Spacer 3D ma szereg zalet bez względu na wielkość miasta. Poszukujący nieruchomości coraz częściej oczekują od ogłoszenia czegoś więcej niż zdjęć i opisu. Chcą lepiej poznać, obejrzeć i zobaczyć mieszkanie zanim jeszcze sięgną po telefon i zadzwonią do pośrednika czy osoby prywatnej. Dzięki wirtualnym spacerom możemy od razu pokazać wszystko, i plusy, i minusy danej nieruchomości, a klient to weryfikuje i nie jest niczym zaskoczony. Nie jest to komfortowa sytuacja, gdy klient przyjeżdża zobaczyć nieruchomość i czuje się oszukany, bo w ofercie nie pokazano mankamentów mieszkania, a osoba robiąca prezentację mieszkania liczy na to, że dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym zatuszuje minusy. Wirtualny spacer to niweluje. Osoba oglądająca wirtualny spacer ma możliwość obracania, przybliżania czy oddalania obrazu. Wszystko w pełnym zakresie 360 stopni.


OFERTA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

W obecnych czasach jeszcze bardziej trzeba się skupić na tym, żeby dotrzeć do klienta docelowego przy sprzedaży nieruchomości. Dlatego trzeba cały czas podnosić poprzeczkę. Unowocześnij swoje oferty nieruchomości i daj klientowi to, czego oczekuje. Pozwól mu poznać Twoją nieruchomość.

W naszych ofertach wirtualny spacer jest kluczowy i jest praktycznie w każdej ofercie sprzedawanych nieruchomości. Jesteśmy innowacyjnym biurem i wszystkie nowinki technologiczne staramy się wprowadzać do naszych działań. To powoduje, że wiemy doskonale czego szukają i potrzebują klienci.

Wychodząc naprzeciw postanowiliśmy wprowadzić usługę Wirtualnego Spaceru 3D również dla innych osób, które chciałyby uatrakcyjnić swoją ofertę nieruchomości. W wielu ofertach na rynku brakowało nam różnych elementów. Jak była atrakcyjna oferta cenowo to nie spełniała naszych oczekiwań pod względem wykonanych ujęć. Postanowiliśmy stworzyć usługę kompletną, którą sami wykorzystujemy do naszych nieruchomości, a to jest najlepszą rekomendacją.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zawsze działamy na 100% i robimy wszystko, żeby nasz klient był zadowolony z rzetelnej, szybkiej i najwyższej jakościowo usługi. Nie robimy ograniczeń, wirtualny spacer musi przedstawić nieruchomość w najlepszy możliwy sposób.

 • Korzystamy z kamery Ricoh Theta Z1 (Pozwala uchwycić naturalnie wyglądające obrazy 360°, ponieważ rejestruje je w jakości ok. 23MP (6720 x 3360,7K) i łączy z niezwykłą dokładnością)
 • Obrazy są edytowane w Adobre Photoshop oraz Adobe Lightroom.
 • Wirtualmy spacer jest tworzony na platformie https://spotbrowser.com/ .Dzięki czemu oprócz wirtualnego spaceru potencjalny klient ma do dyspozycji czat na którym może się połączyć z Tobą podczas zwiedzania wirtualnego Twojej nieruchomości.
 • Połączenie w pełni realistycznego obrazu z niezwykłą funkcjonalnością. Intuicyjna nawigacja zapewnia możliwość poruszania się po wnętrzu, co pozwala poczuć jego unikalny klimat bez wychodzenia z domu.
 • Dodatkowe informacje lub zdjęcia dotyczące nieruchomości.


Wirtualny spacer z powodzeniem możesz używać do prezentacji sprzedaży działek, lokali usługowych, budynków nie tylko mieszkań.


ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 • Do każdego wirtualnego spaceru otrzymujesz układ pomieszczeń z wymiarowaniem wykonywany w programie Archicad (dotyczy tylko mieszkań)

 • Do momentu sprzedaży otrzymujesz spersonalizowany link do wirtualnego spaceru dla Twojej oferty (maksymalny czas aktywacji linku do 6 miesięcy)
 • To my dostosowujemy ilość ujęć na nieruchomości dzięki czemu masz pewność, że nic nie zostanie pominięte, a nieruchomość zostanie zaprezentowana z jak najlepszej strony.
 • Do każdej nieruchomości wykonujemy ujęcia z zewnątrz. Zaprezentowanie lokalizacji, budynku, miejsc parkingowych jest szalenie istotne.
 • Jeżeli będziemy potrzebować dodatkowe informacje na temat Twojej nieruchomości lub zdjęcia skontaktujemy się z Tobą.
 • Zawsze do wirtualnego spaceru dodajemy informację z podziękowaniami dla klienta za poświęcony czas na oglądanie wirtualnego spaceru.


BRZMI CIEKAWIE PRAWDA!! I PRZEDE WSZYSTKIM KONKURENCYJNIE. CZAS ŻEBYŚ SIĘ ZAPOZNAŁ Z OFERTĄ CENOWĄ.

POWIERZCHNIA DO 40M2            

435ZŁ (NETTO)

POWIERZCHNIA DO 100M2          

525ZŁ(NETTO)

DZIAŁKA                                         

475ZŁ(NETTO)

DOM                                                

CENA DO USTALENIA

LOKAL USŁUGOWY                       

CENA DO USTALENIA

W przypadku dalszej odległości do wykonania zlecenia poinformujemy o dodatkowym koszcie dojazdu.


CZAS REALIZACJI

Wirtualny Spacer gotowy jest zazwyczaj do 3-4 dni roboczych.


JEŻELI CHCESZ WYRÓŻNIĆ SIĘ W TYM CIĘŻKIM RYNKU NA TLE INNYCH OFERT, WIRTUALNY SPACER BĘDZIE IDEALNYM NARZĘDZIEM DO TEGO. RZECZ JASNA WSTAWIENIE WIRTUALNEGO SPACERU PO NIERUCHOMOŚCI NIE SPRAWI, ŻE MIESZKANIE SPRZEDA SIĘ W KILKA MINUT, NATOMIAST NA PEWNO POMOŻE MOCNO URAZMAICIĆ OFERTĘ I STAĆ SIĘ JEJ WYJĄTKOWĄ I WARTĄ POŚWIĘCENIA CZASU TWOJEGO POTENCJALNEGO KLIENTA.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW SIĘ NA WIRTUALNY SPACER DO TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI!!